www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Olsztyn

NEWSY Olsztyn
i warmińsko-mazurskie

Od 13 listopada br. pod adresem: https://polonistyka-uwm.wixsite.com/pogotowie-jezykowe można znaleźć Internetowe Pogotowie Językowe Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Trwa dodatkowa rekrutacja na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Zapisy kończą się 15 września 2017 roku.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zaprasza na studia I i II stopnia. Do wyboru jest aż 77 kierunków kształcenia we wszystkich dziedzinach nauki.
Akademia Biznesu to międzywydziałowa jednostka, która będzie uczyć przedsiębiorczości, zarządzania zespołami pracowniczymi i umiejętności komercyjnego wykorzystania uzyskanej wiedzy. Akademia jest wzorowana na wiodących placówkach skandynawskich, które najlepiej łączą naukę ze środowiskiem biznesu. Jeśli pociąga cię świat biznesu, chcesz założyć własną firmę lub pracować na stanowiskach kierowniczych zarządzając zespołami ludzi to jest to propozycja właśnie dla ciebie.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski rozszerza ofertę edukacyjną na rok akademicki 2017/2018. Nowe kierunki pojawiły się na studiach I oraz II stopnia.
Bioinżynieria produkcji żywności, Socjologia oraz Praca socjalna prowadzone w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na poziomie studiów pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim otrzymały pozytywną ocenę PKA.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zaprasza na studia II stopnia. Rekrutacja śródroczna będzie trwać do 14 lutego 2017 roku.
Teologia prowadzona na Wydziale Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na poziomie jednolitych studiów magisterskich o profilu ogólnoakademickim otrzymała pozytywną ocenę PKA.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Bartoszycach zaprasza na studia. Do końca tygodnia trwa Bonifikata "Last Minute". Jest to ostatnia szansa aby studiować 30% taniej.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie w dniach 8-14 września prowadzi nabór uzupełniający na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie.
Medycyna na pierwszym miejscu, weterynaria na drugim i duża popularność nowych kierunków. To wstępne podsumowanie wyników letniej rekrutacji w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.
Kandydaci na studia podyplomowe prowadzone w Wydziałach Nauk Społecznych w Bartoszycach oraz w Giżycku Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, którzy złożą komplet dokumentów rekrutacyjnych na studia podyplomowe w terminie pomiędzy 20.06 a 31.08.2016 roku, wraz z bonem edukacyjnym, mają prawo do obniżonej, stałej – miesięcznej opłaty za studia podyplomowe w wysokości 170 zł.
To już ostatni dzwonek, aby oddać głos na projekty, które pozytywnie wpłyną na przestrzeń miejską. Na najlepsze z nich Leszek Chmielewski przygotował aż milion złotych. Już tylko do 5 czerwca na www.urbanforms.org/lechstarter można oddać swój głos i wpłynąć na to, które projekty zostaną zrealizowane. Z Warmii i Mazur w głosowaniu biorą udział 2 z nich.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Giżycku zaprasza na studia podyplomowe. Nie czekaj, sprawdź ofertę i wybierz coś dla siebie. Dokumenty możesz złożyć już dziś.
PKS Mrągowo, należące do Grupy Mobilis, jednej z największych firm transportowych w Polsce, uruchomiło nowe połączenie autobusowe na trasie łączącej mazurskie miejscowości i Trójmiasto. Autokary o wysokim standardzie kursują trzy razy dziennie. Wszystkie zatrzymują się na Lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, a jeden z przejazdów został wydłużony o bezpośredni dojazd do Sopotu i Gdyni.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zaprasza na studia. Jest to uczelnia z tradycją, ale jednocześnie tętniąca życiem i młodością. Wybierz coś dla siebie spośród 74 kierunków kształcenia reprezentujących wszystkie dziedziny nauki: od humanistyki, nauk przyrodniczych, technicznych po medycynę i sztukę. Czeka na Ciebie znakomita kadra, nowoczesne pracownie oraz laboratoria.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zaprasza na studia. Rekrutacja śródroczna trwa do 25 lutego 2016 roku. Sprawdź ofertę i zapisz się już teraz.
Rok 2015 to rok jubileuszu Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. Uczelnia świętuje swoje 10 – lecie. Z tej okazji przygotowano atrakcyjne bonifikaty.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Bartoszycach i Giżycku przygotowała atrakcyjne promocje dla kandydatów na studia. Jesteś zainteresowany? Sprawdź i zapisz się już dziś.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura