Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Olsztyn

NEWSY Olsztyn
i warmińsko-mazurskie

Rekrutacja dodatkowa na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie będzie trwać do 13 września do godziny 15:00.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zaprasza na studia II stopnia. Rekrutacja trwa do 12 lutego.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Giżycku i Bartoszycach zaprasza na studia.
Do 31 października trwa rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Giżycku.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski prowadzi dodatkowy nabór na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie. Zapisy będą trwać od 7 do 14 września.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Bartoszycach zaprasza na studia I i II stopnia.
Strażacy osp i psp mogą skorzystać ze specjalnej oferty Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Bartoszycach. Zapisując się do 28 lutego 500zł zniżki w opłatach za studia oraz darmowe studiowanie w ramach IOS.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Bartoszycach przygotowała atrakcyjną ofertę dla kandydatów na Pedagogikę i Bezpieczeństwo Publiczne. Składając dokumenty między 22 a 26 lutego skorzystasz z bonifikaty.
Nie wiesz co zrobić z wolnym czasem? Masz super pomysły? Przyjdź 23 i 24 lutego na przesłuchania do Radia UWM FM.
Trwa rekrutacja zimowa w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Giżycku. Zapisy przyjmowane są do 31 marca 2018 roku.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zaprasza na studia II stopnia. Rekrutacja trwa do 13 lutego 2018 roku.
Od 13 listopada br. pod adresem: https://polonistyka-uwm.wixsite.com/pogotowie-jezykowe można znaleźć Internetowe Pogotowie Językowe Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Trwa dodatkowa rekrutacja na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Zapisy kończą się 15 września 2017 roku.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zaprasza na studia I i II stopnia. Do wyboru jest aż 77 kierunków kształcenia we wszystkich dziedzinach nauki.
Akademia Biznesu to międzywydziałowa jednostka, która będzie uczyć przedsiębiorczości, zarządzania zespołami pracowniczymi i umiejętności komercyjnego wykorzystania uzyskanej wiedzy. Akademia jest wzorowana na wiodących placówkach skandynawskich, które najlepiej łączą naukę ze środowiskiem biznesu. Jeśli pociąga cię świat biznesu, chcesz założyć własną firmę lub pracować na stanowiskach kierowniczych zarządzając zespołami ludzi to jest to propozycja właśnie dla ciebie.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski rozszerza ofertę edukacyjną na rok akademicki 2017/2018. Nowe kierunki pojawiły się na studiach I oraz II stopnia.
Bioinżynieria produkcji żywności, Socjologia oraz Praca socjalna prowadzone w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na poziomie studiów pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim otrzymały pozytywną ocenę PKA.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zaprasza na studia II stopnia. Rekrutacja śródroczna będzie trwać do 14 lutego 2017 roku.
Teologia prowadzona na Wydziale Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na poziomie jednolitych studiów magisterskich o profilu ogólnoakademickim otrzymała pozytywną ocenę PKA.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Bartoszycach zaprasza na studia. Do końca tygodnia trwa Bonifikata "Last Minute". Jest to ostatnia szansa aby studiować 30% taniej.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności