Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Olsztyn
2019-04-28 17:00

UWM zaprasza na koncert Wiosenne tańcowanie

Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zaprasza na koncert pt. „Wiosenne tańcowanie – Warszawianka i Kortowo nie tylko na ludowo, inaugurujący „Studencki Wielosztuk Kulturalny”, który odbędzie się 28 kwietnia w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego. Początek o godzinie 17:00.

W programie między innymi: „Ballada Cygańska”, mazur z opery „Straszny Dwór” w wykonaniu „Warszawianki” oraz dwa premierowe obrazki w wykonaniu Kortowa: „Baw się razem z nami” i „Sądeckie Wirowanie”.

Szykuje się wielkie taneczne widowisko!

Studencki Wielosztuk Kulturalny” to druga edycja olsztyńskiego festiwalu kultury studenckiej organizowanego przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. Podczas festiwalu zaprezentują się zespoły artystyczne działające w środowisku akademickim. Olsztyn reprezentować będą: Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo”, Chór im. prof. W. Wawrzyczka, Akademicka Orkiestra Dęta, Teatr Kloszart, Studencki Teatr Cezar.

Do udziału w festiwalu Akademickie Centrum Kultury UWM zaprosiło artystów z kraju i zagranicy. Jest to przedsięwzięcie o charakterze międzynarodowym, adresowane do wszystkich mieszkańców Olsztyna.

Tegoroczna edycja festiwalu wpisuje się w obchody jubileuszu XX-lecia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Bilety do nabycia TUTAJ


data ostatniej modyfikacji: 2019-04-15 14:23:25
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
WSB_przeglad_uczelni.jpg
uwm_220_pl.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 14
miniatura
 
Polityka Prywatności