Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Olsztyn

Olsztyn - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
21-22.08.2018

Noce z teatrem w UWM

logo-uwm

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zaprasza na Noce z teatrem, które odbędą się w dniach 21-22 sierpnia na Wydziale Humanistycznym uczelni. Wydarzenie organizowane jest przez teatr Kloszart działający pod skrzydłami Akademickiego Centrum Kultury UWM.

W programie tegorocznych Nocy widzowie obejrzą cztery spektakle, wezmą udział w warsztatach uczących technik teatralnych (kontakt z partnerem, działanie w grupie), pracy z głosem oraz w ćwiczeniach integracyjnych. Organizatorzy zapraszają także do panelu dyskusyjnego i uczestnictwa w imprezie integracyjnej.

Pierwsza edycja Nocy Teatralnych odbyła się 2013 r. z inicjatywy Adriana Koppa członka Kloszarta. W zamierzeniu nawiązywać mają do Nocy organizowanych niegdyś przez patronkę wydarzenia – nieżyjącą już Krystynę Spikert, pedagoga i animatorkę kultury. W 1999 r. Krystyna Spikert założyła wraz z wolontariuszami Stowarzyszenie „Noc Teatralna”, w ramach którego organizowała olsztyńskie Noce Teatralne.

- Noce Teatralne im. K. Spikert to idealna okazja, żeby poznać lub poszerzyć warsztat aktorski, poznać mnóstwo pasjonatów teatru, dowiedzieć się ciekawych informacji o sztuce i kulturze Olsztyna i okolic, a przede wszystkim miło spędzić czas.- zapewnia Ewelina Jasińska z Kloszartu.


data ostatniej modyfikacji: 2018-07-24 12:48:29
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
uwm_220_pl.gif
WSSIP_220.jpg
bony_dla_maturzystow_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura KWSPZ - 10
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności