Laserowe logo

W piątkowy wieczór, 7 listopada przed ratuszem odbędzie się laserowy pokaz, który podsumuje konkurs na logo olsztyńskiej strefy Wi-Fi. Nasi mieszkańcy mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu. Strefa obejmuje plac przed ratuszem a także Biuro Obsługi Klienta. Przed pokazem, w ratuszu odbędzie się wykład o przeciwdziałaniu uzależnieniom od Internetu.

Olsztyńska strefa bezpłatnego dostępu do Internetu działa od początku lata. Dostosowaliśmy plac przed ratuszem do potrzeb Internautów, również w naszym Biurze Obsługi Klienta można skorzystać z tego dostępu a także z Punktów dostępu do Internetu – uzupełnia sekretarz. Impreza poświęcona promocji korzystania z bezprzewodowego i bezpłatnego Internetu rozpocznie się w ratuszu o godz. 18.00.

W sali 219 na Internautów będą czekały stoiska komputerowe z bezpiecznymi grami, doradcy z firm Vobis i Komputronik, konkursy i wykłady poświęcone tematyce bezpiecznego korzystania z Internetu i gier komputerowych. W holu ratusza zaprezentowane będą prace uczestników konkursu na logo strefy Wi-Fi. Przed pokazem, który odbędzie się o godz. 21.00 zwycięzca konkursu odbierze nagrodę, którą jest tablet.

Pokaz laserów odbędzie się na parkingu przy ul. Wyzwolenia, tuż przy ratuszu. Na czas trwania pokazu (około 1,5 godziny) zostanie zamknięta ul. Wyzwolenia. Organizatorami imprezy są Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień i Urząd Miasta Olsztyn. Serdecznie zapraszamy!<www.olsztyn.eu>

ostatnia aktualizacja: 2008-11-02
Komentarze
Polityka Prywatności