Serwis dział języki - Zestawienie szkół językowych w Olsztynie dla studentów - Studencki Informator Regionalny - Olsztyn

Szkoły językowe w Olsztynie - zestawienie

Język
Rodzaj kursów
Czas kursów

Szkoła Językowa HELLO

Woj.;Miasto: Olsztyn
Rodzaj kursów: kursy ogólnojęzykowe

ul. Warszawska 105/4H, 10-701 Olsztyn
tel. (89) 542-42-70

5 korzyści z nauki w Hello
 1. Znakomite metody, szybkie efekty

  Najgorsze w nauce języka jest "stać w miejscu". Uczysz się tygodniami, miesiącami i nic. Niestety – to najprawdopodobniej efekt błędów metodycznych. Nowość w nauce języków - SMARTY

  W Szkole Językowej Hello bazujemy na innowacyjnej metodyce, łączącej tradycyjne metody nauczania z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie psychologii i lingwistyki. Dzięki zintegrowanej metodyce nauczania stosowanej w Hello, w pełni wykorzystasz swój potencjał do nauki języków.

  Dzięki temu nie zmarnujesz cennego czasu na nieefektywną naukę. Zamiast ciągłego nadrabiania zaległości, swój wolny czas poświęcisz na relaks. Poczujesz, że nauka może sprawiać przyjemność.


 2. Motywacja, integracja

  ZAJĘCIA INTEGRACYJNE – AŻ CHCE SIĘ UCZYĆ!

  Hello dzięki stałej współpracy psychologów stawia na integrację grupy. Jest ona jednym z głównych czynników, które niesamowicie podnoszą motywację do nauki.


 3. Nacisk na praktykę

  Dziś, niejeden pracodawca wymaga swobody w wykorzystaniu języka obcego na co dzień. Dlatego poważna szkoła językowa nie może skupiać się jedynie na nauce gramatyki i budowy języka.

  Z nami, w krótkim czasie, nauczysz się wyrażać swoje myśli w języku obcym bez skrępowania. Poczujesz się swobodnie na wyjeździe zagranicznym, w pracy, w szkole, na imprezie i wszędzie, gdzie spotkasz osoby obcojęzyczne. W Hello szybko zaczniesz wykorzystywać język – w każdej praktycznej sytuacji.


 4. Pełna informacja o postępach w nauce

  Jeśli skorzystasz z kursów językowych Hello, poznasz fakty na temat swoich postępów w nauce.

  Specjalnie dla Naszych studentów zbudowaliśmy system informatyczny, dzięki któremu możliwe jest śledzenie efektów nauki.

  Każdy klient Hello otrzymuje Panel Wymiany Informacji (PWI). Wystarczy zalogować się na naszej stronie i korzystać z aktualnych danych dotyczących nauki, odebrać zaległą pracę domową, sprawdzić informacje od nauczyciela.

  Idealne rozwiązanie dla rodziców:
  Jak radzi sobie moje dziecko? – w Hello wiesz na bieżąco

  Logując się do Panelu Wymiany Informacji (PWI) sprawdzisz frekwencję, oceny i opinie nauczyciela dotyczące wyłącznie Twojego dziecka. Wszystkie informacje aktualizowane są po każdym spotkaniu w Hello. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której dziecko ma zbyt duże zaległości. Wspólnie – z nauczycielem Twojego dziecka – pokonasz problem dydaktyczny w momencie jego powstania.


 5. To my uczymy przyszłych nauczycieli języków

  Grupa OSB – założyciel Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Olsztynie współtworzy bogaty rynek edukacji językowej w regionie. Zakładając Szkołę Językową Hello bazujemy na elementach sprawdzonych w praktyce nauczania lektorów. Nasze doświadczenie gwarantuje Ci, że w nauce języka nie przeprowadzamy eksperymentów.Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
ef_220.jpg
 
Polityka Prywatności