2023-07-28 18:00

Mamry Festival Węgorzewo 2023

Mamry Festival Węgorzewo 2023
kategoria: festiwale

Miejsce: Plaża miejska Mamry
Węgorzewo, Braci Ejsmontów 8

Kup bilet

Cena biletu BILET JEDNODNIOWY PIĄTEK: 90 PLN

DNF, I.GOT.U, DJ INOX, SI US PLAU,DJ KILLER, EXATION, MATT5KI, MARGARET, DJ ALEX, RENI JUSIS, KUBAŃCZYK, MAŁACH / RUFUS


Otwarcie bram - 17:30

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023 to kolejna edycja rozpoczętej w 2018 roku imprezy muzycznej organizowanej na plaży miejskiej nad Jeziorem Mamry. Od 2022 roku to impreza dwudniowa, kierowana w głównej mierze do osób w wieku 16-35 lat, w tym do mieszkańców regionu, turystów na żaglach i łodziach motorowych
(możliwość cumowania na wysokości sceny koncertowej), fanów muzyki elektronicznej, klubowej.

Festiwal zostanie przeprowadzony pod hasłem: MUZYKA - ENERGIA – PASJA

Najważniejsze elementy składowe Festivalu to:

Konkurs na najlepszego DJ - działania rozpoczną się ogłoszeniem w mediach i internecie zasad konkursu o nagrodę Grand Prix Węgorzewo 2023 dla DJ-ów, wraz z regulaminem. Przedmiotem dwuetapowego konkursu będzie wyłonienie uczestników Konkursu DJ, którzy wystąpią w dniach 28 i 29 lipca.
Koncert gwiazd - w dniach 28 – 29 lipca 2023 r. w godz. 18.00 – 3.00 na Scenie Mamry odbędą się koncerty największych polskich zespołów i DJ. Koncerty połączone będą z atrakcyjną oprawą oświetleniową: laserowy pokaz świateł, elementy pirotechniczne. Łącznie wystąpi 18 artystów.
Działania związane z promocją zdrowego trybu życia - Równocześnie z odbywającymi się koncertami zostanie przeprowadzonych kilka akcji edukacyjno ekologicznych. Organizator, w porozumieniu z największym portem w Węgorzewie stworzy warunki do uczestnictwa w koncercie dla kilkudziesięciu jachtów, które będą mogły przycumować bezpośrednio przy scenie
Działania związane z promocją elektromobilności - Uzupełnieniem koncertów na scenie będą prowadzone w porcie pokazy najnowszego sprzętu wodnego, sprzętu sportowego, który jest zasilany elektrycznością (łodzie żaglowe, motolotnie i rowery).
Promocja wolontariatu - Festiwal jest organizowany przez stowarzyszenie non profit. Wszelkie dochody z realizacji projektu zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów z nim związanych. Wielką pomoc przy organizacji festiwalu stanowić będą wolontariusze z węgorzewskich szkół średnich. Grupa 20-25 osobowa będzie odpowiadać m.in. za dyżury w biurze organizacyjnym, za opiekę nad artystami, za pracę punktów informacyjnych, patrole ekologiczne.
Bezpieczne Mazury - Na festiwalu wnioskodawca będzie promować zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, uczyć zasad niesienia pierwszej pomocy nad wodą. 

LINE-UP

DNF jego muzyczne propozycje trafiają na track-listy dziesiątek, a może i setek DJ-ów w kraju i na świecie. Twórca wielu klubowych hitów takich jak ‚SICK’, ‚FUNKY’ czy ‚I LOVE SEX WITH MY EX’. Teledyski do jego numerów pną się na listach hitów w Eska TV i 4fun.tv. Jak mało kto w Polsce trzyma rękę na pulsie klubowych trendów, z powodzeniem nawiązując do brzmień Bounce i EDM dominujących na najważniejszych światowych festiwalach. Zagrał już w ponad 150 klubach, ale nadal ma apetyt na więcej. Charakterystyczny styl, energia i kontakt z publicznością podczas setów live sprawiają, że jego rytmy, co weekend wyciskają siódme poty z klubowiczów szalejących na parkiecie.

Gibbs polski piosenkarz i producent muzyczny. Członek zespołu FONOS oraz jeden z założycieli studia oraz ekipy DOPEHOUSE. Od 2013 do 2016 roku współtworzył kolektyw Ganja Mafia, w którym był producentem. 10 października 2014 roku ukazał się album Kaliego oraz Gibbsa Sentymentalnie. Nagrania promowane teledyskami do utworów "Piękny Ból", "H.E.R.O.", "Ranta Rhei" i "Nigdy nie zapomnę" dotarły do 2 miejsca polskiej listy przebojów – OLiS. 11 marca 2015 roku wydawnictwo uzyskało w Polsce status złotej płyty. 11 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera jego wspólnej płyty z Sariusem pt. ,,Czasem EP’’. Następna płyta Anithype, wydana została 17 listopada tego samego roku w współpracy z tym samym wykonawcą. Album dotarł do 6 miejsca listy OLiS i uzyskał status złotej płyty. Od 2016 roku jest członkiem grupy hip-hopowej Fonos. Wraz z nim wydał płyty: Lidokaina, Mantra, również we współpracy z Kacprem HTA. Album Likodaina trafił na 9. miejsce listy OLiS, zaś Mantra trafiła na 1. Po kilku pracowitych latach w roli producenta Gibbs stawia mocno na twórczość wokalną. Autor muzyki do kultowych utworów "Iluzja", "Wiking" czy "Restart" zaliczył pierwszą w pełni solową trasę koncertową. Na przestrzeni marca i kwietnia 2022 pochodzący z Kłobucka muzyk odwiedził 9 miast w całej Polsce w ramach Czarno na białym Tour. Artysta ma się czym pochwalić, bowiem w minionym roku udało mu się sfinalizować wspólny projekt z Opałem, dokończyć "Hample" w kooperacji z FAVSTem, a przede wszystkim wydać wyczekiwany solowy debiut "Czarno na białym". Warto podkreślić, że wyprodukowana i napisana w całości przez Gibbsa solówka zdobyła na początku roku status Platynowej Płyty ZPAV. Współtwórca kolektywów Fonos i DopeHouse stworzył dzieło obfitujące w silne emocje, skrajności i melancholijne spojrzenia na świat.

I.GOT.U polski DJ, producent, remikser, który jest najbardziej znany ze swoich utworów – „Straya” i „Sick” we współpracy z DNF. Grał w niemal każdym klubie w Polsce i z każdym rokiem przesuwa swoje muzyczne granice. W 2017 roku rozpoczął nowy rozdział w swojej karierze tworząc FRKNTN - wytwórnię płytową zrzeszającą nie tylko polskich, ale i światowych artystów.

DJ INOX - Jeden z najpopularniejszych polskich dj’ów i producentów/ remixerów od ponad 20 lat znany doskonale na rynku klubowym. Jego nietuzinkowe produkcje pozwoliły mu wedrzeć się z impetem na wysokie miejsca list przebojów. Jego grono fanów rośnie z dnia na dzień, a teledysk „Summer” oraz remix hitu „I Love Sex With My Ex” pozwoliły zdobyć serca słuchaczy ESKA.TV i wedrzeć się na sam szczyt. Energetyczne sety jakie prezentuje oraz pasja i zaangażowanie z jakim oddaje się temu co robi zaowocowały tym, że dziś INOX porywa tłumy ludzi swoją energią. Do tej pory wystąpił niemalże na wszystkich znaczących. A niezwykły talent zaowocował współpracą z najbardziej znana diwą polskiej sceny muzycznej KAYAH.

SI US PLAU elektryzujący duet, który od lat jest jednym z najszybciej rozwijających się projektów na polskiej scenie! Tworzą z pasją i docierają do milionów ludzi. Ich muzyka to połączenie nowoczesności z nostalgią. Znaleźli prosty sposób na wielkie przeboje, które podbiły wiele stacji radiowych na całym świecie. Po ich muzykę sięgają też największe legendy elektroniki, bo nie od dziś wiadomo, że Polska świetnymi producentami stoi.

MARGARET to wokalistka, autorka teksów i kompozytorka, a zrazem jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma pięć studyjnych albumów, w tym dwa „Ada The Blond” (2014) i „Just The Two of Us” (2015) - nagrodzone platyną. Na najnowsza płyta składa się 14 premierowych kompozycji wyprodukowanych w głównej mierze przez Kacezeta. Margaret powróciła z krążkiem, który z jednej strony jest wypadkową jej muzycznych fascynacji (hip-hop i nowoczesnego brzmienia urban music - wsród gości m.in. Otsochodzi, Kizo, Young Igi, Kupon oraz 3y Gen Kara), a z drugiej koniecznością opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatni działy się w życiu artystki. Artystyczna metamorfoza byłą również efektem zmian na polu biznesowym Margaret postanowiła zerwać dotychczasowe kontrakty, by stworzyć własny songwritersko - producencki team, a następnie skupić się na rozwoju działalności wspierając młode talenty, do czego zainspirowało ją jurorostwo w programie „The Voice of Poland”.

TYMEK mając pięć lat, wyjechał wraz z matką do Włoch, skąd po 10 latach wrócił do Polski. W 2018 wystąpił w szóstej edycji Młodych Wilków oraz wydał singiel „Język ciała”. Piosenką zapowiadał album pt. Klubowe, który nagrał w duecie z Big Scythe. Numer stał się krajowym przebojem. W 2019 osiągnął ponad 1 mln słuchaczy na Spotify, wyprzedzając Taco Hemingwaya. W 2020 wziął udział w charytatywnej akcji rapera Solara pt. #hot16challenge2, wydał dwa albumy studyjne: Fit i Piacevole oraz charytatywny minialbum Vestige. W 2021 jako pierwszy artysta wywodzący się z kultury hiphopowej w Polsce otrzymał podwójny diament za singiel „Język ciała”.

BAASCH jeden z najoryginalniejszych producentów - twórców muzyki elektronicznej w Polsce. Laureat Fryderyka za płytę NOC. Współpracował z najważniejszymi artystami polskiej sceny, m.in. Smoli, Kayah, Rysy, Catz 'n Dogz. Autor muzyki do filmów (m.in. "Płynące wieżowce"), spektakli teatralnych i wystaw. Występował m.in w Chinach, Niemczech, Rumunii, we Francji, na Islandii, Słowacji czy Węgrzech.

DJ KILLER jes twórcą oraz współtwórcą wielu rozpoznawalnych utworów w Polsce takich jak m.in. „Anything”, „Let Me Hear You Say”, „Back to the Past” oraz miał okazję współpracować z wysokiej klasy Djami i producentami muzycznymi. W roku 2010 wziął udział w Konkursie Dj-skim, w którym zdobył Trzecie miejsce. Przełomem w jego karierze z mixowaniem było rozpoczęcie współpracy z renomowanym klubem Ibiza Klub w Gwiździnach w 2015 roku, gdzie został rezydentem i organizatorem wielu imprez. Przez kolejne lata zdobywał szacunek i zaufanie ludzi i zaczął poszerzać swoje wyjazdy po całym kraju oraz poza granicami Polski.

DJ ALEX to założyciel i współtwórca formacji A STATE OF MIND, producent i DJ, który kocha bawić się muzyką. Jego wieloletnie doświadczenie sprawiło, że nie ogranicza się tylko do jednego gatunku muzycznego. Możecie mieć pewność, że ALEX dostosuje swój styl pod dane miejsce i klimat, co sprawi, że noc będzie dla Was zdecydowanie za krótka. Najlepiej czuje się w gatunkach takich jak trance, progressive, electro-house i house.

MATT5KI na Polskiej scenie klubowej od 2008 r. pochodzący z Węgorzewa producent, dj, pomysłodawca oraz jeden z organizatorów Mamry Festival. Występował na największych festiwalach na terenie całego kraju, a jego sety DJ-skie to energetyczne połączenie różnych stylów muzycznych takich jak electro, trance czy trap. Jest twórcą oraz współtwórcą wielu utworów, a po jego produkcje sięgali tacy artyści jak Tiësto, Laidback Luke i wielu innych.  Mamry Festival 2023 osadzone zostanie w klimatach gier retro.

W przerwie między dobrą zabawą, a ładowaniem akumulatorów przed kolejnym występem uczestnicy będą mieli okazję do zmierzenia swoich sił na Automatach Zręcznościowych Retro, dzięki którym przypomnicie sobie czasy Waszego dzieciństwa, co będzie niewątpliwie ciekawym i dodatkowym urozmaiceniem.

Do 12 roku życia dzieci z opiekunem bezpłatnie.

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Kup bilet

Cena biletu BILET JEDNODNIOWY PIĄTEK: 90 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2023-07-24 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności