2023-07-13 19:00

MAZURY HIP HOP FESTIWAL 2023

MAZURY HIP HOP FESTIWAL 2023
kategoria: festiwale

Miejsce: Twierdza Boyen Giżycko
Giżycko, ul. Turystyczna 1

Kup bilet

Cena biletu KARNET 3-DNI: 230 PLN

BEDOES 2115, KUBAN, ŻABSON, KUKON, SZPAKU, MALIK MONTANA, RETO, KABE X MISZEL, GIBBS, OTSOCHODZI, MR. POLSKA, YOUNG MULTI, AVI, CHIVAS, WHITE WIDOW, KAZ BAŁAGANE, SŁOŃ, QMPLE, VKIE, LOUIS VILLAIN, OPAŁ
PROWADZĄCY: MATEUSZ KANIOWSKI X DJ ABDOOL


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Organizatorzy Mazury Hip Hop Festiwalu informują ,że nie zwrócone dotychczas bilety z odwołanych wydarzeń w trakcie pandemii nie straciły ważności i mogą zostać wykorzystane podczas MHHF 2023 mimo że ich ceny znacznie wzrosły od 2020 roku.
Bilety można wykorzystać na wybrany dzień festiwalowy bez dopłaty !
Jeśli jednak ktoś zdecyduje się na pozostanie na całym, trzydniowym wydarzeniu dopłaci w kasie tylko 50% wartości karnetu, czyli zaoszczędzi ponad 150 zł !
ZAPRASZAMY NA MHHF 2023 do GIŻYCKA Z PANDEMICZNYMI BILETAMI .
Kontakt z organizatorem ( Agencja Talent Arena ) poprzez naszego facebooka MHHF

W 2023 roku widzimy się w dniach 13-15 lipca!
Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Na tradycję festiwalu składają się występy czołówki polskiego hip-hopu oraz stale rosnąca rzesza festiwalowiczów, przyjeżdżająca do Giżycka z całej Polski. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też niespotykana nigdzie indziej atmosfera i magiczny klimat stolicy Mazur. Nie może zabraknąć tam Ciebie i Twojej ekipy! 

PROWADZĄCY: MATEUSZ KANIOWSKI X DJ ABDOOL

🌐 Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/717341970060708
🌐 Facebook FB: https://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal/
🌐 Instagram: https://www.instagram.com/mazuryhiphopfestiwal/
🌐 Ekipa Mazury Hip Hop Festiwal: https://www.facebook.com/groups/818519671926227

⚠️ Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w festiwalu tylko pod opieką opiekuna prawnego i na wyłączną odpowiedzialność opiekuna prawnego, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i opiekuna.
⚠️ Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w festiwalu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Kup bilet

Cena biletu KARNET 3-DNI: 230 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2023-07-10 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności