2022-02-12 22:00

Walentynki z Cleo na wodzie | Termy Warmińskie

Walentynki z Cleo na wodzie | Termy Warmińskie
kategoria: koncerty

Miejsce: Termy Warmińskie
Lidzbark Warmiński, ul. Kąpielowa 1

Kup bilet

Cena biletu Standard: 119 PLN

Cleo


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

W dzień nie szukaj gwiazd ☪️ one nocą są...
Tobą, mną, kiedy wszyscy śpią…

W walentynki ???? bawimy się w w rytm słów tej własnie piosenki.

Walentynki na wodzie, czyli najlepsza IMPREZA NA BASENACH ???? TERM WARMIŃSKICH. Gwiazdą tej imprezy będzie CLEO ???????? - dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill.

Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel "MY SŁOWIANIE" który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się Cyfrową piosenką roku 2014. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1 500 000 ( półtora miliona ) fanów a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album BASTET który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty, a po kilku miesiącach podwójnej platyny. Pierwszy singiel z płyty, "Zabiorę Nas" uzyskał najwyższy status diamentowego singla oraz Cyfrowej Piosenki roku 2016.

W 2018 roku Cleo rozpoczęła prace nad swoim trzecim albumem, pierwszym singlem z płyty został przebój "Łowcy Gwiazd" który 4 miesiące po premierze osiągnął 40 milionów wyświetleń.

Koncert Cleo to oczywiście nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy, bo w programie także impreza z DJem ???????? do późnych godzin nocnych, zabawy i konkursy z nagrodami ????, zdjęcia w walentynkowej strefie ???????? oraz laser show???? - efektowny pokaz laserów, który będziecie oglądać na niebie prosto z zewnętrznej strefy wodnej

Zgodnie z regulaminem wydarzenia, osoba małoletnia do lat 13 może uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Natomiast osoba powyżej 13 lat, a poniżej 18 lat, musi posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w wydarzeniu (do pobrania Tutaj). Każdy uczestnik bez względu na wiek zobowiązany jest do posiadania ważnego biletu wstępu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


data ostatniej modyfikacji: 2022-01-12 23:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności