2022-07-14 19:00

XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022

XX Edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022
kategoria: festiwale

Miejsce: Twierdza Boyen Giżycko
Giżycko, ul. Turystyczna 1

Kup bilet

Cena biletu Karnet: 200 PLN

PEZET, SZPAKU, MALIK MONTANA, BIAŁAS, WHITE 2115, PALUCH, OKI, YOUNG LEOSIA, KIZO, KUKON, KALI, KAZ BAŁAGANE, RETO, GUZIOR, AVI X LOUIS VILLAIN, GIBBS, SŁOŃ, RUSINA, DIHO, OLIWKA BRAZIL, JAN RAPOWANIE, TEDE


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

To już XX edycja Mazury Hip Hop Festiwalu w Giżycku! To będzie najmocniejsze wydarzenie w historii festiwalu! W 2022 roku widzimy się w dniach 14-16 lipca! Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Na 20-letnią tradycję festiwalu składają się występy czołówki polskiego hip-hopu oraz stale rosnąca rzesza festiwalowiczów, przyjeżdżająca do Giżycka z całej Polski. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też niespotykana nigdzie indziej atmosfera i magiczny klimat stolicy Mazur. Nie może zabraknąć tam Ciebie i Twojej ekipy!

???? XX edycja Mazury Hip Hop Festiwal | Giżycko ????
 ???? 14-16.07.2022 r.  ????

???? Line-up: 

- PEZET
- SZPAKU
- MALIK MONTANA
- BIAŁAS
- WHITE 2115
- PALUCH
- OKI
- YOUNG LEOSIA
- KIZO
- KUKON
- KALI
- KAZ BAŁAGANE
- RETO
- GUZIOR
- AVI X LOUIS VILLAIN
- GIBBS
- SŁOŃ
- RUSINA
- DIHO
- OLIWKA BRAZIL
- Jan Rapowanie
- Tede

???? Wydarzenie FB:  https://www.facebook.com/events/131774349097402
???? Facebook FB: https://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal/
???? Instagram: https://www.instagram.com/mazuryhiphopfestiwal/
???? Ekipa Mazury Hip Hop Festiwal: https://www.facebook.com/groups/818519671926227

UWAGA!
⚠️ Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w festiwalu tylko pod opieką opiekuna prawnego i na wyłączną odpowiedzialność opiekuna prawnego, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i opiekuna.
⚠️ Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w festiwalu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


data ostatniej modyfikacji: 2022-05-25 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności