Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Olsztyn
2019-08-02 19:00

Giżycko na Fali Disco - 2019

Giżycko na Fali Disco - 2019
kategoria: festiwale

Miejsce: Amfiteatr Twierdzy Boyen
Giżycko, ul. Turystyczna 1

Kup bilet

Cena biletu Ulgowy : 10 PLN

Piękni i Młodzi, Weekend, MIG, Mixdance, Sebboy


Wejście: 18:00
Start imprezy: 19:00

Prezentujemy państwu trzecią letnią edycję super imprezy.

W środku letniego sezonu w Giżycku w obiekcie z niesamowitym, unikalnym klimatem tuż przed pokazami lotniczymi „Mazury Air Show” zapraszamy na szaloną zabawę z najlepszymi polskimi zespołami gatunku disco polo. W trzeciej edycji imprezy wystąpią:
Piękni i młodzi - Obecnie bezwzględnie najpopularniejszy zespół disco polo na polskim rynku. Magda, Dawid i Daniel zgromadzili ponad 90 tys. fanów na instagramie! Zespół powstał w 2012 roku w Łomży. Pierwszą płytę wydał w 2014. Grają po kilkaset koncertów rocznie i cieszą się bardzo dużym uznaniem fanów na imprezach dedykowanych disco polo.
Weekend - Zespół założony przez lidera Radosława Liszewskiego w 2000 roku w Sejnach. Zagrali dotychczas niezliczoną ilość koncertów, wydali kilka dobrych płyt, stworzyli sporo bardzo znanych piosenek. Fani uwielbiają ich bardzo energetyczne koncerty.
MIG - To czwórka rodzeństwa z Płońska : Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Ich przeboje osiągają po 250 mln. odsłon. Cieszą się wielką popularnością wśród fanów disco. Ostatni przebój Lalunia osiągnął już kilkanaście milionów odsłon
Mixdance - Lider zespołu i jego założyciel Piotr Nowak jest synem legendarnego lidera zespołu Happy End – autora przeboju „Jak się masz kochanie". Zespół powstał w 2012 roku w Łodzi. Mają sporo własnych przebojów w melodyjnym rytmie disco.

*bilet ulgowy dotyczy dzieci do lat 7.


data ostatniej modyfikacji: 2019-06-14 13:15:02
Komentarze
Olsztyn - nadchodzące imprezy i wydarzenia
 
Polityka Prywatności